It’s all about finding balance

teisipäev, august 28, 2018

Jalutan pojaga. Ühelt poolt tahaks liikuda ja isegi tempot tõsta, sest kõndimine on kasulik ja liikumist on vaja. Eile tuli lausa 10km kokku ja võib uhke olla.
Teisaalt olen väsinud ja tahaks maha istuda. Tahaks puhata ja korraks vaikusel lasta tekkida. Tahaks olla ja tunnetada kohalolu, mille eest nii sageli põgenen. 

Ja samas on tunne, et iga vaba moment, mis tekib, peaks minema töö tegemisele, sest nimekiri tegemist vajavatest tekstidest on pikk. Üks blogi siia, teine artikkel sinna, siis on vaja üks kõne valmis teha ja Rasedamärkmiku turundust mõelda. Jne jne. Ehk et kõndimise ja Kohaloleva istumise asemel peaks hoopis arvuti välja võtma ja tööd tegema. 

Neljas soov on ka. Magada. Puhata. Logeleda. Eelkõige magada, sest olen viimaste kuudega endale ses osas liiga teinud. Liiga vähe on olnud und ja päevasel ajal pole saanud taastuda.

Ehk siis segadust kui palju. Küsimusi ja mõtteid kui palju. Aga see vist ongi elu, see tasakaalu leidmine. Olen suve jooksul käinud kahel enda jaoks tõeliselt elumuutval koolitusel ja näen nüüd oluliselt rohkem läbi oma imepeeneid ja filigraanseid egomänge. See segadus oli tavaliselt üks neist, aga nüüd on see segadus hoopis teisel tasemel. Need soovid - trenn, mediteerimine, töö ja uni - tulevad südamest ja pole niivõrd egomustrid enam.Lahe on sedasi end tundma õppida. No Ego Retreat, kus juunis käisin, oli minu jaoks tõepoolest elumuutev. Aga sellesse ma hetkel ei lasku, kirjutan egost eraldi postituse :) 

Nüüd ma siis korra istun siin metsade vahel, kuulatan vaikust ja loodust ning siis jalutan edasi, ise samal ajal telefonis natuke ka tööd tehes. Kes ütles, et see multitasking ei toimi? 
Olgem ausad. Tegelikult ei toimigi. You Might Also Like

0 comments