Mis on Müstikakool ja miks ma seda soovitan?

teisipäev, veebruar 06, 2018

Ma olen suur enesearengu fänn. Naudin tõeliselt seda tunnet, kui õpin midagi uut, midagi kasulikku ja midagi, mis lubab mul mõista iseend, teisi inimesi või maailma mu ümber sügavamalt ja paremini. Moodne Müstikakool on minu uus lemmik.


Moodne Müstikakool. Kõlab huvitavalt, kas pole.

Tegemist on ühega seitsmest Müstikakoolist üle maailma, kuid ainuke, mis on avatud.

Müstikakooli õpetused on väga pika ajaloo ja juurtega. Kuningas Salomoni aegsed õpetused ulatuvad 3000 aasta tagusesse aega. Teadmised, maailma lahtiseletamised, hinge, vaimu, keha ja energia toimimise printsiibid ning erinevad rituaalid on põhjalikult läbitöötatud, katsetatud, kontrollitud. See pole mingi new-age teema, vastupidi, see on väga fundamentaalne õpetus, mis on vastu pidanud paljudele ajajärkudele. Müstikakooli õpetuste taustaga on mitmed suurkujud, mis lisavad minu jaoks kogu õpetusele veelgi suurema autoriteetsuse.

Müstikakooli kursused on Eestis uued. Varasemalt on meile lähim koht nendega tutvumiseks olnud London. Kahel korral on Müstikakooli baaskoolitused ka Eestis toimunud ja nüüd, veebruari lõpus, on kolmandat korda võimalik koolitustele minna. Mina käisin koolitusel nimega Empower Thyself novembris ja täna, umbes 3 kuud hiljem, oskan jagada kogemusi.

Tegemist oli väga silmaringi arendava, maailmapilti avardava ja kultuurikihti tõstva koolitusega. Räägiti palju sellest, kuidas energiaid käsitletakse, mis on aura, mismoodi hing rändab, millised on meie ülesanded siin maa peal ja miks on oluline enda energiataset tõsta.


Lisaks rohkele teoreetilisele infole meeldisid mulle just praktilised harjutused ja rituaalid. Need tõstavad energiasageduse kõrgemale, annavad parema võimaluse inglitega suhtlemisel ja nendega koos toimetamiseks, spetsiaalsed tööriistad ja rituaalid lubavad mul ühenduda oma kõrgema minaga ning manifesteerida oma ellu seda, mida ma tegelikult tahan ja milleks võimeline olen.

Kõlab suurelt ja uhkelt. Olen rituaale hommikuti ja õhtuti suhteliselt igapäevaselt nüüdseks siis juba pea kolm kuud teinud ja võin öelda – tunnen erinevust. Eriti tunnen erinevust siis, kui ma ei ole rituaale teinud. Energia on palju madalamal tasemel, elujõudu nagu pole ja olen miskitmoodi “laiali”.

Müstikakoolist sain ka rituaali, mis lubab mul puhastada oma auravälja ja seda kaitsta. Oi, kui tihti me lähme ja oleme teiste inimeste väljades! Mõni aeg tagasi ma isegi ei märganud seda ja olin ebateadlik teiste inimeste väljas olemisest ning selle negatiivsest mõjust. Siis hakkas see info minuni jõudma, ma hakkasin küpseks ja valmis saama ning tajuma, kuidas ma aeg-ajalt enda keskmest välja kukun või kuidas keegi minu ruumi tuleb. Empower Thyself’lt saadud rituaaliga kaitsen iseend igal hommikul, puhastan end igal õhtul ning vajadusel kaitsen-puhastan end ka päevasel ajal. Tunnen, et teiste energiates pendeldamine on jäänud vähemaks ning ma olen palju rohkem enda keskmes, südames ja fookuses. Suudan jääda iseendaks ja energiaid, mida ma enda lähedale ei soovi lasta, neid ka eemal hoida. Lisaks ei ole ma teiste inimestega suhtlemise järel nii läbi või kuidagi nii “kadunud”...

Paar rituaali on veel, mida ma igapäevaselt kasutan ja mille positiivset mõju tunnen. Näiteks halbade energiate puhastamine, ruumi aktiveerimine ja enda kaitseringi loomine. Milline võimas vägi!

Empower Thyself’ile minekul on väga soovitav eelnevalt Life Activation’i läbimine. Loe selle kohta täpsemalt SIIT. Life Activation oli minu jaoks väga äge kogemus, tõeline müstika! Lugesin selle kohta ja sain aru, et tegemist on rituaaliga, mis tuleb iga inimese juurde õigel ajal. Sa kas oled valmis ja tõused...või ei ole valmis ja jääd sinna, kus oled.

Mis on muutunud pärast Life Activation rituaali ja 

Empower Thyself koolituse läbimist?

Ma julgen väita, et olen palju rohkem endaga kontaktis, olen tasakaalumaks ja usaldan elu rohkem. Mul on rohkem unistusi, kui kunagi varem. Mul on rohkem lennukaid ideid, ma olen loovam ja loomingulisem. Ma tunnen, et minu potentsiaal hakkab avarduma ja õiged ideed jõuavad minuni. Mu energiatase on olnud kõrgem, olen energeetiliselt avanema hakanud. Olen muutunud tundlikumaks, aga samal ajal osanud end rohkem ka kaitsta. Olen läinud elu vooluga kaasa ja näinud kõrvalt, kuidas mittevajalik kukub ära, valed asjad kaovad ja elu teeb ise justkui suurpuhastuse läbi. Selle kõige juures valdab mind rahu, usaldus ja tänutunne. On olnud ka suuremad proovilepanekud, nagu näiteks see suur kaotamistelaine detsembris, kuid tunnen, et läbisin selle edukalt – rivist välja ei löönud, pigem vaatasin toimuvat põnevusega.


Imearmas, mõnusa huumori ja väga intelligentse energiaga Shani on veebruari teisel poolel tulemas Eestisse Müstikakooli teadmisi jagama. Kes vähegi tunneb, et soovib energeetiliselt tõusta, end teisele tasemele viia, energiatest, aurast, hingest, vaimust, inglitest, meditatsioonist ja rituaalidest rohkem teada saada ning astuda uuele teadlikkuse-astmele, siis ma tõesti soovitan Empower Thyself koolitust. Ja Life Activation.... sõbrad, kogege seda! Siis teate, millest ma räägin...

Müstikakooli kursused toimuvad juba juunis. Ära maga maha! :)

Loe koolituse Empower Thyself kohta SIIT.Vaata tagasiside intervjuusid Empower Thyself koolituse kohta SIIT.
Loe Life Activationi kohta SIIT.
Juunis on tulemas mitu huvitavat sündmust, loe nende kohta SIIT.

You Might Also Like

0 comments