Täiuslik kingitus rasedale naisele!

pühapäev, detsember 17, 2017

Tõenäoliselt on igal inimesel vähemalt üks sõber või tuttav naine, kes on parasjagu lapseootel. Kuna raseduse ülesmärkimisel on niivõrd palju positiivseid omadusi ning kuna iga lapse tervis algab ema tervisest, siis on igati loogiline ja vajalik, et naisel oleks oma isiklik rasedamärkmik. Teisisõnu - rasedamärkmik “Elu suurimat imet oodates” on väga vajalik kingitus igale rasedale naisele :)

www.rasedamarkmik.ee
Mõtlesin pikalt, et kas ma teen siia blogisse sellise müügipostituse või mitte. Ühelt poolt on mul muid asju, mida teiega jagada tahaks, teisalt ei taha seda blogi lugejaskonda kuidagi müügi mõttes ära kasutada. Samas mõtlen, et kui ise enda asju ei müü, kes seda siis ikka teeb… Ja kuna ma nii sada protsenti usun, et iga rase naine peaks oma rasedust kirja panema, kasvõi suvalisse märkmikusse, siis otsustasin, et ikkagi kirjutan. Jagan mõtteid, miks on raseduse ülesmärkimine oluline ja viskan lihtsalt mõtte õhku, et kui keegi mõtleb, mida kinkida rasedale jõuludeks (või niisama üllatuseks!), siis rasedamärkmik võiks olla ideaalne kingitus.

Niisiis - põhjuseid, miks rasedust üles märkida, on palju ja need on ka erinevad: 

* see annab nii hea võimaluse jälgida, mis minu mõtetes ja kehas toimub. Mäletan ise, et kui märkmiku kätte võtsin ja lugesin eelmisi sissekandeid, siis ma olin pooled asjad juba unustanud! Selliselt oma kehaliste tundmuste, vaimsete mõtete ja igapäevatoimetuste kirjapanek aitab aru saada mingitest mustritest, annab vastuseid tekkinud küsimustele ja tekitab seoseid (nt et tundsin end kehaliselt pahasti ja samal ajal oli pidevalt paha tuju vms).

* see on imeline viis, kuidas enda keha ja mõtetega üldse kontakti saada. Tänapäeval inimesed ei kirjuta enam eriti märkmikutesse. On igasugu äppe, aga no palju sa sinna ikka üles kirjutad! Märkmikus on suunavad küsimused ja need annavad hea võimaluse kehaliseks ja vaimseks sisevaatluseks. Mis on mu praegused vajadused? Kas ma tunnen end ilusana? Kuidas ma tulen toime enda suureneva kehaga? Millised on mu mõtted seoses sünnitusega? jne jne. Kui hakata vastama etteantud küsimustele, siis tekib sissepoole vaatamise võimalus, mis omakorda viib oma keha ja meelega parema kontaktini. 

* hea mälestus nii iseendale kui lapsele. Oh kui lahe on mul praegu oma rasedusaegset märkmikku lugeda! Ma arvasin, et mul jääb kõik meelde, aga tutkit! mitte midagi nagu ei mäletaks…. kui loen, siis loen suure põnevusega, sest siis tuleb meelde. Mõni asi ajab naerma, teine muudab mõtlikuks jne. Lahe mälestus terveks eluks! Nii saab ka poja kunagi seda lugeda või saan ma talle ise ette lugeda teatud kohti…. Kuna on märgatud, et raseduse ja sünnituse kulg on naisliini pidi sarnane - ehk minul on suure tõenäosusega sarnane rasedus ja sünnitus nagu mu emal ja mu vanaemal -, siis võivad tütred rasedaks jäädes tulla ema juurde küsima nende rasedusaja kohta. Väga hea, kui on olemas märkmik, kus lisaks numbritele on üles märgitud ka emotsioonid, tunded ja toredad hetked, mis võivad anda päris palju vajalikku infot.

Saad märkmiku soodushinnaga!
Kuigi neid põhjuseid, miks peaks rasedust üles kirjutama, on veel, siis need kolm on minu jaoks peamised. Need on minu jaoks kõige olulisemad. Vajalikumad. Prioriteetsed. Ja need on põhjused, miks ma soovitan absoluutselt igal rasedal oma ootusaega salvestada. Vahet pole, kuhu ja kuidas te seda teete, aga - palun tehke! :)

Kes aga tunneb, et soovib kas endale või sõbrale tellida minu imearmast, kollast ja esoteeriliste sümbolitega, kõvade kaante ja mugava spiraalköitega rasedamärkmikku, siis olete väga oodatud tellima! Tavahind on 24.90€, aga kui kasutate kodulehelt www.rasedamarkmik.ee tellides koodi “KIRJUTAJAGETTER”, siis saate selle soodushinnaga - 19€. Ja kui kohe tellite, siis jõuab jõuludeks kenasti kohale! ;)

Loe täpsemalt ja telli: www.rasedamarkmik.eeRasedamärkmiku FB lehte jälgi siit - www.facebook.com/rasedamarkmik


NB! Järgmises postituses jagan meie reisimuljeid ja seda, kuidas ma tunni aja jooksul jäin ilma oma telefonist, jopest ja ka rahakotist!

You Might Also Like

0 comments