Mis vahepeal toimunud on?

kolmapäev, august 16, 2017

Hellou, armsad inimesed. Mis ma teinud olen? Kuhu kadunud? Mida blogi asemel kirjutanud?

Hetk iseendaga - värske supp, võileivamaterjal ja Hingele Pai ajakiri
Vastuseid on palju - olen nautinud suve, olen olnud palju võrgust eemal pere ja kodu ja looduse keskel, olen nautinud poja sirgumist ning veetnud aega Eesti peal ringi tuuritades ja kirjutanud olen ka, aga mitte blogisse. Olen kirjutanud ajakirjandusse artikleid (Anne ja Stiil, Tervis Pluss ning Pere ja Kodu) ning oma kahte raamatuprojekti ka. Üks on kohe-kohe sedavõrd valmis, et läheb Hooandjasse üles ning siis juba räägingi sellest kõigest pikemalt :)
Türil tuli torm. Päris õudne oli.

Mis me siis täpsemalt teinud oleme?

Suvi on tegelikult olnud lahe. Mõnusalt palju kvaliteetaega perega. Käisime Joogafestivalil, käisime Hiiumaal Rännaku suvepäevadel, siis oli mul Algallikal üks koolitus ning seejärel suundusime taas Hiiumaale Kohvikutepäevale. Nüüd käisime Edu Akadeemia suvepäevadel ning vahepeal on meil siin mitmed sõbrad külas käinud (või meie neil). Oleme käinud ka rannas nii päevasel kui õhtusel ajal, kesk-eestis mu vanematel külas, lennutanud tuulelohet, teinud lõket, niitnud muru, päevitanud terrassil, meisterdanud nüüdseks juba kolm korda vegan küpsisetorti (mis oli niiii hea, et peaksin teiega retsepti jagama!), õpetanud pojakest roomama (milles ta praeguseks nii osav on, et ei püsi enam kuskil paigal), lugenud raamatuid, kirjutanud raamatuid, jutustanud poole ööni, maganud kaisus, jalutanud koeraga, sõitnud jalgrattaga, korjanud tsipake marju, käinud juuksuris ja massaažis, Kristallkambris ja hambaarstil.
Hiiumaa imelisus.

Nii et tegemist on olnud palju. 

Aga mõnus suvine kulgemine on olnud. Olen kuulnud, et suvi ei olevat sel aastal ilmaga meid väga õnnistanud, aga ausalt öeldes ei saa ma sellest ise eriti aru. Meil on nii imeline terrass, et isegi kui mujal on jahedam ja tuuline, siis meil on päikseline ja tuulevaikne. Lisaks ei ole ma sel aastal eriti päevitamiseusku. Pojake on hetkel veel ka sedavõrd väike, et selline keskmine suvesoojus ongi mõnus, vähem muret tema temperatuuri pärast. Need päevad, mil on 25+ kraadi olnud, on meil tegelikult isegi suht tubaselt möödunud, sest ma ei tunne end enesekindlalt temaga väljas siis liikudes. Ikka pabistan, et ehk on liiga palav tal või siis vastupidi just liiga õhukeselt riides ja äkki saab külma vms. Ükshetk tal siin oli nohu ja nii kahju oli temast...

Täna oli mul aga mõnus päev - tegin intervjuud Sensa esikaane loo jaoks. Mõnus vaheldus emme-rollile, hea enda proovilepanek, väljakutse ja võimalus. Olen tänulik kõikidele, et nad seda mulle võimaldasid :) Nüüd lõpetangi blogi kirjutamise ja asun artiklit kirjutama. Kellest? Seda kuulete peatselt ;)
Ajakirjanikutöö ja selle mõnus nautimine.

NB! Ma mõtlen selle blogi peale oluliselt rohkem kui siia jõuan. Sageli jalutan pojaga ja mõtlen, et oh, võiks sellest või sellest siia kirjutada. Aga siis, kui koju jõuan ja arvuti lahti teen, tuleb ette mu postkast ja e-kirjad, mis vajavad vastamist või näen oma to-do liste seoses raamatu kirjutamisega ning noh, sinna see aeg lähebki. Või siis otsustan võtta eriti pika duši ja nautida veevulinat või jutustada mu armsaga või varakult tudile minna või ajakirja kiiges lugeda või patustada ja midagi vastu ööd süüa või terrassil rohutirtsude laulu kuulata või midagi veel muud.
Marjapõõsad ja sillerdav suvi!

You Might Also Like

0 comments