Vol 2: 10 probleemi, millega Rännak on mind aidanud + VÕIDA PILET

teisipäev, oktoober 18, 2016

Ühes esimestest postitustest kirjutasin Rännakust ja esimesest viiest probleemist, millele olen tänu Rännaku protsessidele ja meetodile abi saanud (loe SIIT). Nüüd on aeg täita lubadus ning postitada järgmised viis probleemi-murekohta-väljakutset, mille eest võin Rännaku meetodile suure aitäh öelda :)

VÕIDA tasuta pääse Rännaku Intensiivseminarile 29.-30.oktoobril. 

Täpsem info postituse lõpus.


6. Emotsioonidega toime tulemine

Olen suhteliselt emotsionaalne inimene, kuid tunnen, et tänu Rännakule olen saavutanud oluliselt parema stabiilsuse. Rännaku kihtidest läbimineku tehnikat olen kasutanud just emotsioonide korral. See oskus on andnud mulle juurde hästi palju teadlikkust. Julgen oma emotsioonidele otsa vaadata, neid lubada ja oskan nendega tegeleda.

7. Reageeringute taha nägemine

Läbi Rännaku on minuni jõudnud Enneagram ja egotüübid, mis on kahtlemata üks olulisemaid komponente iseenda tundma õppimise juures.

Tänu egotüüpide mõistmisele olen õppinud võtma inimesi palju puhtamalt. Meil kõigil on omad soovid, hirmud, head ja vead ning neid teades oskan ma palju paremini näha, mis on ühe või teise reageeringu tegelik tagamaa.

8. Foobiast vabanemine

Seminaril Tervendamine Läbi Teadliku Suhtlemise tegime hästi mitmeid erinevaid NLP-harjutusi, üks nendest oli seotud foobiatega. Ma tegelesin oma hirmuga maamajade ning seal üksinda olemise ees.

Protsessi käigus sain aru, mida ma tegelikult kartsin, kust see oli tulnud ning miks minusse nii sügavalt alles jäänud. Muutsime need energiad ümber ja nüüd olen ma pimeduse, metsa ja üksikute talumajadega oluliselt suurem sõber. Nauditav mul seal üksinda veel pole, kuid vähemalt pole hirm enam nii suur.

9. Suutmatus otsuseid teha

Mul on nii kohutavalt raske aeg-ajalt mingeid otsuseid vastu võtta. Näiteks mis sorti oliive osta või mida õhtul süüa teha. Need on väikesed ja ka naljakad olukorrad, aga kui on vaja vastu võtta suuremaid otsuseid, siis asendub muie kiirelt suure frustratsiooniga.

Mida ma varem ei suutnud, seda nüüd suudan! Kaks Rännaku spetsiifilist protsessi on mind selles väga palju aidanud. Mõtlen oma valikutele nüüd hoopis teistmoodi, mängin stsenaariumid enda jaoks läbi ning oskan tunnetada kehaliselt. Nii olen oluliselt vähendanud otsustamisega kaasnevaid väljakutseid.

10. Enda vähene väärtustamine

Olen tänaseks Rännakuga seotud olnud pea 1,5 aastat ja ma pole oma südamehäält vist varem kordagi nõnda tõsiselt kuulda võtnud. Tegin elus suuri pöördeid ja põhjalikke muutusi, mille kõige vundament oli enese väärtustama hakkamine, enda armastama õppimine.

Läbi protsesside ja Rännaku filosoofia mõistsin, et enne teiste armastamist ja aitamist pean kõigepealt endasse õrnalt ja hellalt suhtuma hakkama. Me kõik väärime kõige paremat ning vähesega leppimine on kuritegu iseenda suhtes. Selle arusaamani jõudmine on minu elu väga tugevalt mõjutanud.

###

Tahaks nii väga pikemalt ja põhjalikumalt kirjutada, aga selle blogi visuaal hetkel veel ei poolda seda. Postitused lähevad liiga pikaks ja ebamugav on lugeda... Tegelen selle probleemi lahendamisega, siin kahjuks Rännak aidata ei saa :)

Rännakuga seoses aga rõhutan, et need on vaid minu kogemised, arenemised, õppimised ja tervenemised. Igaühel on oma kogemus ja oma teekond, mida tasub usaldada.

###

Mul on au jagada oma blogi esimest auhinnamängu :)


Võida TASUTA pääse 2-päevasele Rännaku Intensiivseminarile (auhinna väärtus on 250€).
Seminar toimub järgmisel nädalavahetusel, 29.-30.oktoobril, Tallinnas. Täpsem info SIIT.


Mida võitmiseks teha?

1. hakka mu sõbraks Facebookis - www.facebook.com/kirjutajagetter/ või
2. hakka jälgima mu blogi Bloglovin's SIIN või
3. hakka jälgima mu blogi Google+'s SIIN.


Kõikide jälgijate ja sõprade vahel loosin välja pileti nädal aja pärast, 25.oktoobril.

Minu Rännaku rännak algas just nimelt Intensiivseminariga. See on imeline viis, kuidas turvalises õhustikus saada täpsemalt teada, mis see Rännak ikkagi on; miks see nii armastatud ja kasutatud on; ning millised on emotsionaalne ja füüsiline protsess. Lisaks kogemisele õpite neid kahte protsessi ka teistele tegema.

Follow my blog with Bloglovin

Ka kõige pikem teekond algab esimesest sammust.
Hetkel, mil hakkasin uurima, mis mu sees toimub ja miks ma käitun üht või teistmoodi, muutus mu elus palju.

Meie sees on peidus kõik vastused.
Tuleb ainult osata õigesti küsida.
Aastatetagune meenutus võib olla heaks nüansiks, mis avab või sulgeb teatud õhus olnud küsimused.
Inimeste sisemus on kui lõputu sügavus.
Pole pinnapealseid ega igavaid inimesi.

You Might Also Like

0 comments