Numeroloogia ehk mida numbrid rääkida oskavad?

teisipäev, oktoober 23, 2018

"Ütle mulle ta numbrid!" ütles ema mulle, ise juba paberit ja pastakat haarates.

Ma ei olnud esiti sellest mõttest nii vaimustuses, aga kuna ta nii konkreetselt ütles, siis mõtlesin, et ahh, miks ka mitte! Ongi hea testida - kuidas kirjeldab ema ainult sünnikuupäeva järgi inimest, kes on minu ammune koostööpartner, kellega pole tal varasemalt olnud ühtegi kokkupuudet, keda ta pole näinud ja kellest pole ma talle midagi varem ka rääkinud.

Ja see, mida mu ema numbrite põhjal 3 minutiga tollest inimesest rääkis, kõlas nii, nagu tunneks ta teda väga hästi.

Müstiline.

Numeroloogia.

Tõenäoliselt paljud on kuulnud seda sõna, aga vähem inimesi on teadlikud selle tegelikust sisust. Veel vähesemad selle võluga isiklikult kokku puutunud.

Mina olen numeroloogiaga kokku puutunud läbi oma ema. Mu ema Silvi on astroloogia ja numeroloogia tulihingeline fänn olnud juba .... nii kaua kui ma mäletan. Tõsi, astroloogia, erinevad horoskoobid ja tähtkujud on olnud need teemad, mille keskel olen üles kasvanud. Nii tean ma täpselt, milline on iseloomult Neitsi, kuidas ta erineb Kaaludest, millised on 4 õhu-vee-tule-maa elementi, mis juhtub kui Skorpioni vihale ajada ning kuidas läheneda Kaladele. Lisaks veel mitmeid põnevaid laiendusi ja alajaotusi, mida horoskoobis saab olla, mis on mindki paelunud. Numeroloogia tuli natuke hiljem, loogilise täiendusena ema varasematele teadmistele.

Alguses olin ma natuke skeptiline. Jälle mingi uus süsteem, mingi uus viis "ennustada". Just täna ütles mu ema, et ta ei tegele ennustamisega. Tegeleb lihtsalt sellega, et lahti mõtestada, mida numbrid on inimesele kaasa andnud, milliseid isikuomadusi võimendab ja millega peaks inimene oma elus teadlikult arvestama.

Pean tunnistama, et vaatamata minu esialgsele skeptilisusele need mitmed aastad tagasi, kui ta seda süsteemi esimest korda uurima ja meile tutvustama hakkas, olen nüüdseks numeroloogiat uskuma hakanud. Kasvõi seesama jutu alguses olnud näide on hea tõestus.... Mu emal on ka megasuur huvi selle vastu, tänu millele oskab ta tõepoolest inimestest pelgalt numbrite põhjal väga hästi rääkida.

Millistel hetkedel olen ma kasutanud ema numeroloogia teadmisi?

* Näiteks siis, kui mul on mõni uus ja tähtis koostööpartner, kellega soovin teadlikult suhelda. Ema vaatab sünnikuupäeva järgi ära ja ma saan kenasti teada, kas see inimene vajab pigem upitamist ja kiitmist või on tema jaoks tähtis äärmine täpsus vms.

* või näiteks siis, kui ma soovin läbi numbrite täpsemalt tundma õppida elukaaslast, mõnd oma sõpra või lähedast. Numbrid ongi väga heaks viisiks, kuidas paremini mõista enda lähedasi ja osata nendega teadlikumalt suhelda. Väga kiiresti on sünnidaatumite põhjal võimalik selgeks teha põhitõed, et sellest lähtuvalt edasisi samme astuda.

* tean, et mitmed mu sõbrad on kasutanud ema abi oma "silmarõõmude" täpsemaks tundma õppimiseks või töötajate värbamisel.

Loomulikult ei saa, või ega tohigi numeroloogiat (ega mitte ühtegi muud süsteemi) võtta 100% puhta kullana, sest igaüks loob ise oma reaalsuse ja teeb ise oma otsused. Numeroloogia, astroloogia, kätelt lugemine, auravälja lugemine jne on toetuseks ja paremaks mõistmiseks, aga vastutuse otsuste eest võtab iga inimene ise.

Kui Sa soovid:


  • õppida iseend paremini tundma
  • tahad rohkem aru saada oma vanematest, elukaaslasest või lastest
  • sujuvamat läbisaamist ülemuse, kolleegide või alluvatega
  • saada head taustainfot koostööpartnerite, potentsiaalsete töötajate vms osas,


.... siis soovitan Sul pöörduda mu ema, Silvi Lukjanovi, numeroloogia konsultatsioonile.


Asub ta Tallinna kesklinnas või Järvamaal, küsib konsultatsiooni eest äärmiselt mõistlikku hinda ja on oma töös pühenduv.
Võta temaga julgelt ühendust: silvilu9@gmail.com, 50 98 453 või läbi Facebooki SIIT.

Konsultatsiooniaega broneerides maini ära märksõna "kirjutajagetter" ning saad esimese konsultatsiooni 10% soodsamalt ;)

You Might Also Like

0 comments