Kes või mis on MYRT?

neljapäev, veebruar 08, 2018

mmmm, MYRT. Ilus ja hea. Eestimaine ja puhas. Ei, mitte uus šokolaad ega kehakreem, vaid hoopis naturaalsetel eeterlikel õlidel baseeruvad tervislikud aroomteraapilised tooted.
Aroomiudud. Massaaži-, vanni- ja kehaõlid. Saunaõlid.


Mäletan hästi seda hetke, kui Kristo mulle helistas ja uuris, et mida ma siis ikka täpsemalt kirjutan. Tema armas naisuke Joanna vajas copywriteri kätt ja nii me koostööd alustasimegi. Täna vaatan uhkusega MYRT’i pakendeid ja pudeleid ning mõtlen, et ikka äge on näha oma teksti füüsilisel kujul.

MIS ON MYRT?

Tegemist on naturaalsete ja puhaste eeterlike õlide baasil tehtud toodetega. Hetkel on neil kolm toodet - vanni-, keha- ja massaažiõli, aroomiudu ja saunaõli. Ehk siis sprei, mis on nii puhas, et seda saab lasta nii kehale, riietele, õhku, voodilinadele jne. Õli, mida saab kasutada nii vannis, kehal kui massaažis ning essents, mida panna saunas käies vee sisse. Lõhnasid on kolm - lavendel, eukalüpt ja sidrunhein.

Meie pere on täielik lavendli sprei fänn! Lavendli lõhn on lihtsalt nii jumalik, et ma võiksin seda igas kujus, igas vormis ja igal ajal nuusutada/kasutada. Myrti toodete puhul naudin just fakti, et see on igatepidi puhas ja tervislik, mistõttu lasen spreid nii riietele kui ka kehale, õhku, patjadele ja vahel sutsaka ka poja riietele. Lavendel on rahustava toimega ja mulle meeldib, kui kodus liikudes tunnen mõnusalt rahustavat lõhna. Lavendli-lõhnalises vannis käies, seda õlina endale peale määrides või saunas kerisele visates olen seitsmendas taevas. Millised aroomid, millised naudingud, milline lõõgastus!

Sidrunhein on ka tegelikult hea, see on natuke sellisem ärksam ja tekitab hoopis teistmoodi energia. See puudutab meeli, tekitab uudishimu ja paneb mõistuse mõnusalt tööle. Sidrunheina aroomiõlisid oleme varasemalt kasutanud näiteks pesu pestes, andmaks pesule mõnusa värske lõhna juurde. Sidrunheina õhusprei sobib hästi näiteks elutuppa või kontorisse, magamistuppa ma eelistaksin ikkagi lavendlit. Õlina kasutades on samuti oluline tajuda, et see pole rahustav, pigem just energiat andev ja erksamaks tegev.

Eukalüpt on hoopis “teisest puust pill”. See on tugevam, iseloomuga, jõuline ja nn “ellu äratav” lõhn. Kui lavendel oleks selline rahulik ja leebe inimtüüp, siis eukalüpt on “inimene”, kellel on kahtlemata oma arvamus ja soov seda väljendada. Eukalüpt tekitab värskuse, lööb õhu klaariks, selgeks, puhtaks. Äärmiselt mõnus lõhn, mida kasutada, kui on vaja energiat, puhastust või fokuseerimist. Oma tugevama lõhna poolest sobib eukalüpti aroomiudu näiteks wc'desse õhuvärskendiks, hihih :)


Meie pere on lisaks lavendli lõhnale aroomiudu toote fänn. Nii geniaalne ja mitu-asja-ühes toode, äge! Samas on ka vanni- ja massaažiõli äärmiselt hea asi, mida kasutada. Vannis käies on nii mõnus, kui keha saab niisutatud ja õlitatud, mitte ei ole pärast vees ligunemist kuiv või tuhm. Massaaži tehes on kvaliteetse, puhta ja loodusliku õli kasutamine elementaarne, hädavajalik ja kliente austav.

Mäletan, et ühel perioodil käisin ma massööri juures, kes pani mulle alati paar tilka eeterlikku õli nina alla ja lisas seda ka massaažiõlisse ja pean tunnistama, et need lõhnad oli nii megahead, et soovisin massaaži tihemini pelgalt nende lõhnade pärast :D Ehk siis lõhnadest võib saada massööri lisamagnet :)

Sõbrapäev on kohe ukse ees ja kui teile tundub see postitus natuke reklaamina, siis see tundub õigesti. Aga seda ainult seetõttu, et ma olen Myrti tooteid proovinud, nende kvaliteedis veendunud ning julgen soovitada!
Vaata siit: www.myrt.eu

Kes tahab kinkida midagi eestimaist, perefirmast välja kasvanud toodet, siis MYRT on hea valik :)


You Might Also Like

0 comments