BLS

neljapäev, august 31, 2017

BLS. Mis see on? Ühele tavaline lühend, teisele midagi enamat. Minu jaoks tähendab see lühendit bliss ning tuletab mulle meelde, et olen hoitud, armastatud ja et inglid on minuga.

Autor: Milla Kuhto Photography
Mäletan, et kõik algas umbes aasta tagasi, kui pojakest ootasin. Kuna ma olin last nii kaua soovinud, siis olin esimestel kuudel vist sedavõrd rohkem ärev, sest kartsin, et miskit juhtub. Ja siis hakkasid inglid mulle märku andma, et nad on minuga ja et kõik on korras, ma olen hoitud ja õnnistatud.

Nimelt alates eelmisest varasuvest kuni praeguseni näen ma absoluutselt iga kord, kui linnas liikumas olen (võinoh, kui kodust välja lähen, kaugemale kui oma külatänavad) näinud autot, mille numbrimärgi tähekombinatsioon on BLS. Iga kord, kui seda näen, siis naeratan, ütlen aitäh oma inglitele märguande eest ning tuletan endale meelde, et olen hoitud, armastatud ja õnnistatud.

Täna hommik oli aga lahe. Olin pahur, poja oli ärganud kell 6 hommikul, eilne õhtu oli raske ning üleüldse oli kuidagi muserdav olla. Kell oli nõks pärast kaheksat, pojal aeg hommikuseks uneks. Panin ta vankrisse, ise viskasin jope selga, telefon ühte taskusse, võtmed teise taskusse ning asusin õue poole teele. Läksin tavapärast radapidi. Ikka sinna, kus pojale meeldib ja maastik vankrit uinutavalt loksutab. Seal ei ole eriti autosid, vahel harva miskit sõidab. Ja seal see oli - suur rekka, millele oli hiiglama suurelt peale kirjutatud BLS. Vaatasin ja vaatasin, ihukarvad tõusid püsti ja naeratus ilmus suule. BLS. bliss. Ma olen hoitud, õnnistatud, armastatud. Inglid on minuga, andes mulle nii suurelt ja nii selgelt märguande. Nii ilus!

Viskasin muremõtted peast, manasin näole naeratuse, avaldasin pojale armastust ning jalutasin tema uinumise saatel õnnelikult edasi.

You Might Also Like

0 comments