Reede õhtu Telliskivis

kolmapäev, juuni 21, 2017

Eelmisel reedel oli meil väga teistmoodi ja lahe õhtupoolik. Selle asemel, et olla tavapäraselt kodus ja jalutada naabruskonnas, korraldas mu nunnu meile hoopis sõpradega pinximängimise. 

Telliskivi Loomelinnakus on pinxilauad, mida siis vabavoliliselt ja kes-ees-see-mees põhimõttel kasutada saab. Sõbrad meil käivad seal vist päris tihti mängimas, aga me, kodused emmed, ei olnud sinna sattunudki. Nüüd aga võtsime kätte ja sattusime.
Meid oli seal päris palju ja tuleb välja, et pinx (lauatennis) on popp teema 😊🤔 kogu meie seltskond oli selles päris tasemel ja seda huvitavam oli omavahel mõõtu võtta. Pojake oli meil loomulikult kaasas ja me ajatasime kohtumise täpselt tema ärkveloleku ajale enne ööund. Nii saime kordamööda teda nunnutada ja pinxi mängida 👊
Ühel hetkel istusin toolil, nautisin megasooja ilma ja õhtupäikest, jõin head jooki ning vaatasin lihtsalt enda ümber. Kui sürr tunne oli olla reede õhtupoolikul Telliskivi Loomelinnakus! Viimati käisin Telliskivis jaanuaris, kui mul seal rasedate jooga oli ning niimoodi õhtusel ajal hängisin seal viimati...ma ei mäletagi. Lahe oli! Nii teistmoodi, olen ju viimased 4-5 kuud ikka väga kodune olnud. Nüüd aga sain jalutada seal ringi, käed taskus ja naeratus näol. 

Kaua me muidugi ei olnud, paar tundi ja siis seadsime juba autorooli taas kodu poole, et pojake saaks kenasti ööunne minna, aga väga mõnus värskendus oli see meile kõigile! Nautisime ilma, seltskonda, tegevust ja loomelinnaku mõnusat vibe'i 🙏☺️

You Might Also Like

0 comments