Minu lemmikud riided!

reede, detsember 09, 2016

Täna tuleb vist selline pool-reklaamimaiguline postitus, aga ma lihtsalt soovin teiega jagada oma lemmikut jooga- ja vabaaja riiete brändi Spiritjooga.

Oma riietumisstiilis kandsin kunagi hästi palju kontsi, kleite ja seelikuid. Pükse, eriti veel teksaseid, kandsin kooli ajal suhteliselt harva. Pealinna kolides kontsad jäid ja pükse lisandus. Vahepeal võtsin ikka korralikult juurde, olles umbes 15 kilo raskem kui 2016.aasta kevadel, ning siis - ilmselgelt - kandsin pükse vähem. Seelikud ja kleidid olid sel perioodil teemaks, sest need olid mugavamad ega andnud mulle endale liiga selgelt mõista, kui palju ma juurde olin võtnud.

Tasapisi on kleitide-seelikute-pükste kandmine tasakaalu läinud. Kontsi ma ei kanna peaaegu üldse, sest esiteks olen hakanud väärtustama mugavust, mida pakuvad mulle madalad jalanõud, teiseks ei viitsinud ma oma niigi nõgusat alaselga kontsadega liigselt koormata.

Värvilised ja mustritega retuusid on mu üldise riietumisharjumuste juurde kuulunud juba aastaid. Mingi aeg kandsin retuuside asemel palju värvilisi sukkpükse, kuid need on tänaseks jäänud pigem minevikku.

Viimased paar aastat ongi mu lemmikuteks riieteks olnud mingid madalad saapad või suvised jalanõud, värvilised retuusid ning pikem tuunika / lühem kleit peal. Mulle meeldib, kui riided pole liiga ümber (samas on see teema, millega pean tegelema - julgeda kanda ümber riideid!), ma naudin värve, mugavust ja liikumisvabadust. Teksapüksid on ka toredad, kuid need hakkavad mind sageli pigistama kuskilt ja tunnen, et energia ei liigu hästi. Retuusid on selles mõttes lahedad, et need lubavad energial liikuda, annavad vabadust ja pakuvad esteetilist ilu.

Kaks aastat tagasi ostsin 2 paari jõulise mustriga retuuse Los Angelesest ja kandsin need sõna otseses mõttes auku. Siis leidsin Eesti brändi Spiritjooga ja armusin nende retuusidesse. Alates kevadest olen nende retuuse, aga ka pluuse kandnud ikka väga sageli!  • Mulle meeldib, et tegemist on Eesti brändiga
  • Meeldib, et nad disainivad oma mustrid ise
  • Meeldib ka see, et kogu õmblemine toimub Eestis, mitte kuskil Aasias
  • Mulle meeldivad nende riiete värvid, aura ja energia
  • Meeldivad ka lõiked ja mugavus (laiemad pluusid, lai värvel retuusidel, pükstel ja pluuside allosas)
Nagu piltidelt näha, kasutan mina nende riideid peamiselt vabal ajal olemiseks. Joogas käies on mul ka (vist) alati Spiritjooga retuusid + pluus, kuid kombineerides nn tavariietega, saab neid ideaalselt kanda nii tööl, vabal ajal kui ka kodus.

Mingil hetkel oma elus armastasin meeletult musta. Kandsin seda palju oma riietel, värvisin pea mustaks, kasutasin tumepruune kontaktläätsesid (mul silmad korras, lihtsalt värvi pärast kasutasin) ning isegi küüntel oli palju musta.

Praeguseks on see olukord muutunud. Must on garderoobis jäänud väga tagaplaanile, ilmnedes peamiselt pesu ja sukkpükste vormis :D Olen ka suur maikade-fänn ning varasema 5 musta maika asemel on alles jäänud üks. Tunnen, et värvid annavad nii palju paremat energiat, need väestavad, julgustavad, muudavad rõõmsamaks, helgemaks, õnnelikumaks.


Igaljuhul, jah. Vaadake üle nende koduleht - www.spiritjooga.ee
Lisaks retuusidele ja pükstele teevad nad ka pluusesid, maikasid, uues kollektsioonid on neil ka nii lahedad pusad! Ja salle ja joogamatte kah. Valik on lai ning oma lemmiku leiavad kindlasti naised ja ka mehed (see on lahe, et nad meestele ka teevad).

Facebookis käib neil hetkel ka loosimismäng, millel on päris äge auhind :) Vaata SIIT.
Ning jõulukampaania, kus 100€ ostu puhul saab kaasa kingituse.

Mina panen endale jõuluvana nimekirja küll selle valge pusa ja plastikpudelitest ümbertöödeldud uued retuusid. mmmmm :)


Siin kannan nende pluusi


Spiritjooga retuusid

Meil mõlemal Ingridiga on Spiritjooga retuusid siin jalas

Reisil olles on retuusid nii mugav riietusese!

Joogafestivalil Spiritjooga riietes mustikaid mugimas :)

Spiritjooga pluus ning mu lemmik maxi-seelik
Kollane värv on üks mu lemmikutest!Retuuside ja roosa lummuses :)

Natuke tagasihoidlikum kleit samade retuuside peal.

You Might Also Like

0 comments